درباره ما

چرا مهرآروین؟

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است.

از طرفی بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند.

اینجا جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. سایتی که از یک طرف به فروشندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور بدون نیاز برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی، به فروش برسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌راحتی به طیف گسترده‌ای از محصولات، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواه‌شان متصل می‌کند.

ما تأمین ‌کننده‌ی کالا نیستیم، بلکه یک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمین‌ کننده‌ی معتبر است. به این معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار، کالا از سوی تأمین‌ کننده در اختیار فروشگاه مهرآروین قرار می‌گیرد و پس از کنترل کیفیت و حصول اطمینان از صحت و سلامت کالا، از طریق بخش ارسال، به سمت خریدار روانه می‌شود.

اینکه ما یک درگاه مطمئن هستیم به این معناست که شما با خرید از مهرآروین نیازی به جستجو درباره‌ی اعتبار تأمین ‌کننده نخواهید داشت و این اطمینان را می‌دهیم که شما می‌توانید تمام کالاهای مورد نیاز خود را از طریق خدمات یکپارچه و مطمئن و ضمانت کالای تأمین کننده، خریداری کنید.

این سایت یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار است؛ به این معنا که به جای خرید و انبار کردن کالا، بر روی تنوع کالاهای خود و قدرت بالای خریدار برای انتخاب، تأکید می‌کند.

خدمات و کالاهای ارائه شده در این فروشگاه:

– تجهیزات شبکه  ( روتر شبکه – سوئیچ شبکه – مودم وایرلس – هاب شبکه)

– نرم افزار (آنتی ویروس کسپرسکی)

– کتاب های آموزشی (محصولات آموزشی سیسکو – محصولات آموزشی مایکروسافت)

انواع آنتی ویروس کسپرسکی

– برای کسب و کار

این دسته از محصولات کسپرسکی که با نام Kaspersky Open Space Security شناخته می‌شوند مجموعه‌ای از برنامه‌هایی است که جهت محافظت از ساختارهای شبکه در هر اندازه و همه سطوح پیچیدگی طراحی شده است.

– برای ادارات کوچک

راه حل های ما برای ادارات کوچک طوری طراحی شده اند تا محافظتی موثر در برابر همه انواع تهدیدهای اینترنتی فراهم نمایند و نصب و کاربری آنها بدون ابزارهای خاص مدیریتی آسان است. نصب سریع و آسان، همراه با پیش فرضهای منطقی و معقول که به شما امکان محافظت آسان از همه سیستمهایتان را می دهد، آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان می آورد تا بدون نگرانی درباره امنیت، بر کسب وکار خود متمرکز شوید.

– برای کاربردهای خانگی

مجموعه محصولات خانگی کسپرسکی حاوی آخرین تکنولوژیهای پیشرفته لابراتوار کسپرسکی جهت محافظت دربرابر کدهای مخرب، حملات شبکه و جلوگیری از اسپم می باشد. کلیه اجزاء محصول جهت جلوگیری از تداخلهای سیستم و اطمینان از عملیات سریع کامپیوتر شما با هم مجتمع شده اند.

محصولات

Endpoint Security for Business | Core

Endpoint Security for Business | Select

Endpoint Security for Business | Advanced

Total Security for Business

 

شرکت فن روز گلستان

(فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای بهبود سطح کیفی و کمی صنعت پاک پیشگام صنعت ارتباطات شبکه جهانی اینترنت در استان گلستان)

معرفی شرکت

شرکت اطلاع رسانی فن روز گلستان در سال 1379 تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتی با فعالیت در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله  طراحی و پیاده سازی شبکه های محلی، شهری و ملی،امنیت شبکه تحت عنوان سیستم مدیریت امنیت اطلاعات،مکالمات تلفنی در بستر اینترنت،کنفرانس های ویدئویی،فروش انواع سرورهای حرفه ای و تجهیزات شبکه، دوره های آموزشی مایکروسافت و سیسکو، آنتی ویروس، طراحی سایت، سامانه حضور و غیاب مدارس، آرشیو الکترونیک اسناد و مدارک، اتوماسیون اداری در راستای بهبود سطح کمی و کیفی صنعت پاک به ثبت رسید.

شرکت فن روز گلستان با تکیه بر محصولات و خدمات نوآورانه و قابل اطمینان رویکردی مسئولانه در قبال کار را سرلوحه خود قرار داده است و بر این باور است که پویایی لازم برای کسب مزیت رقابتی در عرصه فناوری های نوین را در مجموعه خود ایجاد کرده است و ارزشهای خود را شکل داده است.

این شرکت قصد دارد تا براساس نیازهای در حال تغییر بازار از فناوری اطلاعات به عنوان یک مزیت رقابتی پایدار استفاده کند. با توجه به شکاف بین وضعیت فعلی سازمانها و اهداف آی تی، شرکت قادر است برنامه عملیاتی،اولویت ها و هزینه ها را برای پیشرفت سازمان شناسایی کند. فن روز گلستان با اعتقاد شگرف انجام پروژه های برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات در حفظ منابع شرکتها، فعالیت گسترده ای را از یک سو در خصوص حساس سازی مدیران نسبت به این موضوع و از سوی دیگر در جهت تجهیز خود برای اجرای پروژه های برنامه ریزی راهبردی فناوری اطلاعات آغاز نموده است.

چشم انداز شرکت مبدل شدن به بزرگترین شرکت مادر در زمینه شبکه کشور می باشد، و سخن آخر اینکه هدف ما استقرار یک رابطه تجاری موفق با مشتری است.

زمینه های فعالیت شرکت:

– مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی پروژه های مبتی بر فناوری اطلاعات

– مشاوره و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001

– ممیزی داخلی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001

– ارزیابی آسیب پذیری و تست نفوذ

– مشاوره و پیاده سازی سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات  ISO 20000

– پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

– پیاده سازی مدیریت منابع انسانی (HRM)

– مشاوره و پیاده سازی راهکارهای وایرلس

– پشتيباني شبكه های حرفه ای

– پیاده سازی تخصصی امنیت  در شبکه های کامپیوتری

– فروش تجهيزات شبكه از قبیل سرور، روتر، سوییچ، تین کلاینت و . . .

– فروش آنتی ویروس Kaspersky در استان گلستان

– فروش اینترنت پرسرعت صبانت در استان گلستان

– راه اندازی تلفن اينترنتيVOIP

– راه اندازی Mail Server

– طراحي وب سايت های حرفه ای

– راه اندازی ویدئو کنفرانس

 مجازی سازی